عکس نما

دیدنی ترین عکس های زیبا

The image “http://64.40.99.49/Multimedia%5Cpics%5C1386%5C12%5CSocial%5C58.JPG” cannot be displayed, because it contains errors.
عکسی از مراسم تودیع سردار . سردار به قید وثیقه آزاد است .

به گزارش ايسنا به نقل از سایت فرارو :
وی که فرمانده نیروی انتظامی یکی از استان های بزرگ کشور بود، پس از هوشیاری اطلاعات نیروی انتظامی و مراقبت های ویژه، در حین ارتکاب اعمال خلاف بازداشت شد. مشارالیه، بسیاری از مدارک مربوط به جرائمش را که به دست قاضی پرونده رسیده، خود در طول زمان به دست خویش فراهم آورده است!
فیلم برداری و ضبط صدا از صحنه های ارتکاب اعمال شنیع منافی عفت، از جمله این مدارک است که به حدود شصت ساعت می رسد.

سوء استفاده از قدرت و موقعیت انتظامی برای هوسرانی های نامشروع معمول و غیر متعارف، از جمله اتهامات این فرمانده دستگیر شده است.

بررسی ها حاکی از آن است که وی پیش از این در شهرهای دیگری که فرمانده انتظامی بوده نیز دارای سوابق سوء بوده است.

*****ماجرا از این قرار بود****

عکس سردار زارعی رئیس پلیس استان تهران
هفت تیر ۷tir.com : احتمالا بسیاری از خوانندگان خبر بازداشت سردار زارعی رئیس پلیس استان تهران به همراه شش زن در یک خانه در کرج را شنیده اند . این شایعه از زمانی پخش شد که در یک اقدام غیر منتظره سردار زارعی از سمت خود برکنار شد و اجازه حضور خبرنگاران در مراسم تودیع او داده نشد . سایت هفت تیر نیز تقریبا از روزهای اول این ماجرا در جریان امر قرار گرفت اما به دلیل آنکه هیج منبع موثقی خبر را تایید نکرده بود راضی به انتشار این خبر نشدیم .

اما دیروز سرانجام دکتر جمشیدی سخنگوی قوه قضاییه بعد از تقریبا چند هفته به طور ضمنی خبر را تایید کرد اما باز حاضر نشد جزییات کاملی از پرونده را بیان کند و گفت چون پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است امکان افشای مورد اتهام متهم وجود ندارد . این در حالیست که دو هفته گذشته سردار احمدی سخنگوی ناجا هرگونه اتهامی به سردار زارعی را تکذیب کرد و گفت ایشان استعفا کرده است و برکنار نشده است ..

اما واقعیت ماجرا از چه قرار بود :

سردار سرتیپ پاسدار رضا زارعی، رئیس پلیس استان تهران و مسئول مستقیم اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش چند هفته پیش در یک خانه فساد به همراه ۶ زن بازداشت شد . گفته می شود این بازداشت به دستور مستقیم آیت الله هاشمی شاهرودی انجام شده است. هاشمی شاهرودی از بیم آن که روابط نزدیک سعید مرتضوی دادستان تهران و رضا زارعی مانع از پیگیری صحیح موضوع شود، این مسئله را خارج از چارچوب دادستانی استان تهران دنبال کرده و شخصا پیگیری آن را بر عهده گرفته و دستور بازداشت فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ را صادر کرده است.

به گزارش هفت تیر پس از گذشت چند روز از بازداشت سردار زارعی، برای جلوگیری از پخش این خبر و به منظور آن چه عدم تضعیف نیروی انتظامی خوانده شده است، وی با قرار وثیقه از زندان آزاد می شود . شنیده ها حاکی از آن است که رئیس قوه قضاییه اصرار بر صدور حکم سنگین و اعمال مجازات شدید زارعی داشته و در همین رابطه رهبری هم خواهان اجرای قانون شده است. بیت رهبری تاکید کرده رسیدگی به پرونده این فرمانده نیروی انتظامی بایستی پس از انتخابات و بدون سرو صدا انجام شود.

بر مبنای تحقیقات اولیه مردم محلی که خانه فساد در آن بر پا بوده با گزارش این مسئله به مقامات مسئول، این خانه را به عنوان مورد مشکوک معرفی می کنند و روز حمله به این خانه، سردار زارعی در کنار شش زن و دختر و در شرایطی زننده بازداشت می شود. زنانی که به همراه سردار زارعی بازداشت شده اند و در جریان بازجوئی و تحقیقات گفته اند وی از آن ها خواسته به صورت دسته جمعی به صف شده و در حالت عریان […]
عکس زن اراذل و اوباش زنان دختر

جالب آن که سردار زارعی مسئول مستقیم اجرای طرح مقابله با اراذل و اوباش در تهران بود که نیروی انتظامی با برخوردهای خشن و زننده، افراد را بازداشت می کرد. وی همچنین یکی از مسئولین اصلی اجرای طرح امنیت اجتماعی بود. وی در مصاحبه ای که در اردیبهشت ماه امسال با رسانه ها انجام داد، گفته بود: «از آغاز طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح استان تهران نیروی انتظامی بیش از ۳۵ هزار نفر را مورد ارشاد و تذکر قرار داده است. در همین خصوص هزار نفر به نیروی انتظامی احضار شدند و ۱۲۴ نفر به مراجع قضایی معرفی شدند. در ۵۲ روز ابتدای سال به ۷ هزار و ۹۳۳ نفر از اراذل و اوباش تذکر داده شد و چهار هزار نفر از آنان نیز دستگیر شدند و در مجموع هزار و ۱۰۱ پرونده در این زمینه در مراجع قضایی تشکیل شد.»
.

خارج از دستور :
سردار چهره آن بچه که نصف شب وارد خانه شان شدید یادته ؟! یادت نیست نگاه کن …
امنیت اجتماعی ورود به منزل
ببین چقدر مطلوم داره نگاه میکنه ؟!
یادته چطوری وارد خونشون شدید ؟!
یادته جلوی چشمش چطوری پدرش را کتک زدید ؟!
هیچی . بیخیال . خواستیم همین جوری یه تجدید خاطره ای کرده باشیم .